Klimagroup
Vcela

PROJEKT VČELY

V živote včiel môžeme obdivovať zákonitosti, ktoré sú súhrnom tých najlepších vlastností ako presnosť, dôslednosť, pracovitosť a trpezlivosť. Tieto vlastnosti sa vo veľkej miere snažíme pretransformovať aj do nášho každodenného života s Vami, s členmi našej KLIMA group rodiny.

Včelárstvo patrí medzi neoddeliteľnú súčasť nášho života, pretože včely pre nás zabezpečujú med, materskú kašičku, propolis, vosk, čiže produkty, ktoré bežne využívame v našich domácnostiach ale aj na výrobu rôznych liečiv. Samozrejme nesmieme zabúdať na tvrdú a poctivú prácu pri opeľovaní ovocných stromov, bobuľovín, lesných kultúr. Ovocie, ktoré milujeme, by sem si bez práce týchto zázračných tvorov len ťažko mohli vychutnávať.

Včely sú súčasťou zdravého rozvoja životného prostredia a ani nám v KLIMA group nie je táto téma ľahostajná, pretože sa snažíme pracovať tak, aby sme zanechali lepšiu budúcnosť pre budúce generácie. V rámci odpadovej politiky sa snažíme o maximálne separovanie jednotlivých odpadov, ktoré vznikajú pri montážnych a servisných prácach. Našich odborníkov, s ktorými sa pravidelne stretávate, nemusíte stretnúť len pri inštalácii chladiacich zariadení, ale aj na akciách podporujúcich vyčistenie našich lesov od odpadov.

V počuli ste o skratke GWP alebo GLOBAL WARMING POTENTIAL ? My sa s touto skratkou stretávame prakticky pri našej každodennej práci. Táto skratka využívaná v spojení s chladivom vo vašich zariadeniach vyjadruje potenciál globálneho otepľovania pre jednotlivé chladiace látky využívané v klimatizačných, chladiacich či iných zariadeniach. V rámci spolupráce so svetovou značkou Carrier sme nedávno pre Vás zaradili klimatizačné a chladiace zariadenia s novým chladivom R32, ktoré má výrazne nižšie GWP a tým aj prevádzka týchto zariadení výrazne nižšie ovplyvňuje globálne otepľovanie.

V rámci našich aktivít pre rozvoj zdravého životného prostredia sme sa rozhodli podporovať SLOVENSKÉ VČELÁRSTVO a preto kúpou tohto zariadenia prispievate.

BUĎ VZOROM
#BEAROLEMODEL
BUĎ KLIMAGROUP
#BEKLIMAGROUP
5Eur NA ROZVOJ NOVÝCH VČELSTIEV, BUDOVANIE ÚĽOV AKO AJ ZABEZPEČENIE VHODNÝCH PODMIENOK PRE ŽIVOT NAŠICH SLOVENSKÝCH VČIEL
Ďakujeme
PRAVIDELNE VÁM BUDEME PRINÁŠAŤ INFORMÁCIE ZO ŽIVOTA VČIEL KLIMA group
A KAM POPUTUJÚ PRVÉ MEDY ? TO SA V PRAVÝ ČAS DOZVIETE
Včela