MEMORIÁL IGORA HORNÍKA - 2. ROČNÍK

Memoriál Igora Horníka – 2. ročník

Rozhodovanie bolo náročné. Táto veta je najvýstižnejšia pre tradičnú súťaž vo varení gulášu s názvom MEMORIÁL IGORA HORNÍKA, ktorá je venovaná spomienke vynikajúceho gulášmajstra Igora Horníka z Jablonice.

V druhom ročníku bojovalo o prvenstvo celkovo 18 teamov z rôznych častí Slovenska a musíme povedať, že komisia mala rozhodovanie naozaj veľmi náročné pretože každý jeden z gulášov bol vynikajúci. Nakoniec rozhodli maličkosti, ktoré priniesli najvyššie bodové ohodnotenie gulášmajstrom z JOKA TEAMU, ktorí neskrývali svoju úprimnú radosť z výhry.

Celé podujatie sprevádzala dobrá nálada, množstvo zábavy, krásne počasie, vynikajúce občerstvenie v podobe mnohých špecialít a na svoje si prišli aj najmenší návštevníci pre ktorých bola okrem iného pripravená aj osvetová činnosť v oblasti prírody, ktorú zabezpečovali pracovníci LESY SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Komisia bola už tradične zložená z ľudí, ktorí sa problematike vynikajúceho gulášu dobre rozumejú. Najprísnejší bol Peter Šutta, ktorý jednotlivým teamom nič nedaroval a odovzdané vzorky hodnotil veľmi dôsledne a nešetril ani kritikou. A vedeli ste, že Attila Végh nie je len vynikajúci bojovník ale aj kuchár ? Svoje hodnotiteľské schopnosti predviedol taktiež ako člen komisie kde aj Attila našiel guláš, ktorý mu tak chutil, že neodolal aj napriek prísnemu režimu profesionálneho športovca.

Sme radi, že sme sa mohli zúčastniť tohto skvelého dňa plného zábavy a dobrých ľudí a už teraz sa tešíme na ďalší ročník.

Team KLIMA group


Memoriál Igora Horníka – 2. ročník Memoriál Igora Horníka – 2. ročník Memoriál Igora Horníka – 2. ročník Memoriál Igora Horníka – 2. ročník Memoriál Igora Horníka – 2. ročník Memoriál Igora Horníka – 2. ročník Memoriál Igora Horníka – 2. ročník Memoriál Igora Horníka – 2. ročník Memoriál Igora Horníka – 2. ročník Memoriál Igora Horníka – 2. ročník Memoriál Igora Horníka – 2. ročník Memoriál Igora Horníka – 2. ročník Memoriál Igora Horníka – 2. ročník Memoriál Igora Horníka – 2. ročník Memoriál Igora Horníka – 2. ročník Memoriál Igora Horníka – 2. ročník Memoriál Igora Horníka – 2. ročník Memoriál Igora Horníka – 2. ročník Memoriál Igora Horníka – 2. ročník Memoriál Igora Horníka – 2. ročník