NOVÁ RADA NÁSTENNÝCH KLIM. JEDNOTIEK CARRIER

Nová rada nástenných klimatizačných jednotiek Carrier

S blížiacou sa sezónou 2020 predstavujeme 2 nové modely nástenných klimatizačných jednotiek z dielne spoločnosti Carrier. Model Carrier Hi-Wall Infinity Ultimate 42QHB-D8S spolu s modelom Carrier Hi-Wall Platinum Inteligent Eye 42QHP-E8S. Kombinácia vynikajúceho výkonu, vysokej kvality vzduchu v interiéri, tichej a ekonomickej prevádzky zabezpečia pre Vás maximálny komfort chladenia / vykurovania nielen vo Vašich domácnostiach ale i v obchodných či administratívnych priestoroch.

Nástenná klimatizácia Carrier Platinum Inteligent Eye poskytuje najlepšie technické parametre pre vykurovanie na trhu. Má približne o 20 % vyššiu účinnosť ako kondenzačný kotol. Ohrev tepelným čerpadlom až do -25°C, koeficient účinnosti SEER až 9,3.

S radosťou Vám predstavujeme klimatizáciu s najvyššou účinnosťou.


Nová rada nástenných klimatizačných jednotiek Carrier Nová rada nástenných klimatizačných jednotiek Carrier Nová rada nástenných klimatizačných jednotiek Carrier Nová rada nástenných klimatizačných jednotiek Carrier Nová rada nástenných klimatizačných jednotiek Carrier