O ZNAČKE MITSUBISHI

MITSUBISHI ELECTRIC

SK

Značka Mitsubishi Electric sa v súčasnosti zaraďuje nielen medzi popredných lídrov v oblasti klimatizačných systémov ale aj medzi lídrov v mnoho iných odvetviach. Poskytuje širokú ponuku moderných klimatizačných, chladiacich a vykurovacích systémov určených pre domové, priemyselné a komerčné aplikácie.


mitsubishi

Elektrickým ventilátorom začal príbeh chladenia a vykurovania vo Vašich domácnostiach.

YATARO IWASAKI

1870

znak YATARO IWASAKIZakladateľ spoločnosti Mitsubishi – Yataro Iwasaki

Yataro Iwasaki založil prvú spoločnosť Mitsubishi. Spoločnosť rýchlo napredovala a rozširovala svoje pôsobenie o širokú škálu obchodu a výroby.
   

1893

znak Yatarov syn, Hisaya prevzal vedenie spoločnosti, reštrukturalizoval Misubishi, ktorá následne rýchlym tempom napredovala.
   

1916

znak Mitsubishi smeruje na vedúcu pozíciu v elektrických zariadeniach. Spoločnosť Mitsubhishi Electric sa stáva lídrom v oblasti elektrických strojov a domácich spotrebičov.
   

1921

znak Zavedenie elektrického ventilátora.
O pár rokov začala spoločnosť s výrobou chladičov a postupne prichádzala výzva vytvorenia klimatizačných systémov vhodných pre rozsiahle klimatické podmienky Japonska.
   


POSTUPNE SPOLOČNOSŤ MITSUBISHI ELECTRIC POKRAČOVALA VO VYTVÁRANÍ PRVENSTIEV A NOVÝCH TECHNOLÓGIÍ. ZARIADENIA TEJTO ZNAČKY DOKÁŽU ZVLÁDNUŤ AKÉKOĽVEK PODMIENKY NA SVETE, EFEKTÍVNE, ENERGETICKY A ČO JE NAJDÔLEŽITEJŠIE, S MINIMÁLNYM DOPADOM NA ŽIVOTNÉ PROSTREDIE.

zdroj: www.mitsubishielectric.com