MONTÁŽ DIZAJNOVÉHO VÝBEŽKU

MONTÁŽ DIZAJNOVÉHO VÝBEŽKU

Často sa stáva, že umiestnenie interiérovej (vnútornej) a exteriérovej (vonkajšej) jednotky klimatizačného zariadenia vyžaduje inštaláciu izolovaného CU potrubia spolu s elektroinštalačnými rozvodmi a PVC hadicou odvodu kondenzátu cez niektorú z miestností.Ak nechcete mať v miestnosti inštalovaný zväzok CU potrubia v dekoračných PVC žľaboch a dekoračných PVC ohyboch a ukončeniach, ponúkame Vám riešenie, ktoré zabezpečí Vašu maximálnu spokojnosť.

Pri montáži klimatizačného zariadenia Vám zabezpečíme montáž dizajnového výbežku zo sadrokartónu, v ktorom budete mať umiestnené a ukryté CU potrubie. Bude tak zachovaná elegancia, jemnosť a rafinovaná jednoduchosť vo Vašom interiéri.

V prípade, že musí byť odvod kondenzátu zabezpečení prostredníctvom čerpadla (s nízkou hlučnosťou iba 18 dB), zabezpečíme Vám aj menšie PVC revízne dvierka, pre prípadný potrebný prístup k čerpadlu kondenzátu.


PRÍPADE ZÁUJMU NÁS NEVÁHAJTE KONTAKTOVAŤ. RADI VÁM VYPRACUJEME BEZPLATNÚ CENOVÚ PONUKU NA ZÁKLADE POŽIADAVIEK Z VAŠEJ STRANY, REÁLNE POUŽITÉHO MATERIÁLU AKO AJ NÁROČNOSTI PRÁC.
KLIENT SI MÔŽE ZVOLIŤ FARBU AKO AJ PRÍPADNÉ OBLOŽENIE IMITÁCIOU
TEHLA
TEHLA
KAMEŇ
KAMEŇ
DREVO
DREVO